Sklep internetowy Amazon już dostępny w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karol   
piątek, 21 października 2016 09:32

Portal internetowy Amazon dostępny jest już w języku polskim. Od kilku dni użytkownicy mogą korzystać ze sklepu internetowego bez granic językowych.Póki co, po wpisaniu w przeglądarkę adresu amazon.pl strona przekieruje nas na niemiecką witrynę, natomiast większość opisów produktów oraz cały interfejs zostały przetłumaczone na język polski. Domyślnie jeszcze sklep ukazuje się w oficjalnym języku - niemieckim, możemy zmienić w prostu sposób najeżdżając na ikonkę globusa pod polem wyszukiwania (w wersji mobilnej znajduje się ona na dole strony), następnie wybieramy z listy "Polski - PL" i możemy cieszyć się ze spolszczonej wersji sklepu internetowego.

Nie ma jednak róży bez kolców; co jakiś czas spotkać możemy błędnie przetłumaczone fragmenty witryny lub niedokładne opisy. Brakuje też funkcjonalności Amazon Prime. W razie jakichkolwiek problemów bezproblemowo działa system wsparcia telefonicznego oraz mailowego. 

Dostawy towarów szacowane są na 1-2 dni robocze, natomiast jeśli będziemy chcieli skorzystać z darmowej dostawy to wartość zakupów powinna przekroczyć 39 Euro i czas takiej dostawy wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Niestety póki co dostawy dronami w naszym kraju nie będą wspierane - głównie za sprawą polityki zarządzania przestrzenią powietrzną :)