TomTom Fotoradary w aplikacji mobilnej dla Androida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kuba   
piątek, 20 listopada 2015 09:49

TomTom Fotoradary to oprogramowanie, które z pewnością uchroni Cię przed niemiłym spotkaniem z fotoradarem.


[Do pobrania!]

Który z kierowców lubi fotoradary? Podróżującym ze smartfonem pracującym pod kontrolą systemu Android z pomocą może przyjść aplikacja TomTom Fotoradary, która właśnie została udostępniona w nowej wersji!

Dzięki niej uzyskać można ostrzeżenie zarówno o fotoradarach stacjonarnych, jak i mobilnych. Dodatkowo pojawiać będą się komunikaty o odcinkowych pomiarach prędkości, które wkrótce mogą stać się bardzo popularne. Dane o miejscach ustawienia fotoradarów stacjonarnych zebrał zespół moderatorów TomTom, a informacje o fotoradarach mobilnych są zgłaszane i weryfikowane przez samych użytkowników - społeczność ponad 4,6 mln kierowców. Aplikacja pracować może w tle, dzięki czemu kierowcy nie muszą obawiać się utraty szansy na korzystanie z innych programów.

„Wprowadzając bezpłatną aplikację TomTom Fotoradary, chcemy powitać więcej kierowców w społeczności TomTom. Już 4,6 mln użytkowników współpracuje, by zgłaszać i weryfikować w czasie rzeczywistym lokalizacje fotoradarów. A teraz wszyscy korzystający ze smartfonów z Android mogą dołączyć do nas, aby zyskać większy komfort podróżowania. Skoncentrowaliśmy się na zmniejszeniu stresu kierowcy, tworząc przejrzystą i prostą aplikację, która minimalizuje fałszywe alarmy.” - Corinne Vigreux, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający, TomTom

Aplikacja TomTom Fotoradary dostępna jest za darmo. Pobrać możecie ją ze sklepu Google Play na urządzenie z systemem Google Android w wersji 2.2 i nowszym.


Do pobrania:

TomTom Fotoradary na AndroidaPoprawiony: piątek, 20 listopada 2015 10:32