Oferta Pionu Komputerowego

Pion Komputerowy i Internetu prowadzi sprzedaż laptopów, stacjonarnych zestawów komputerowych, monitorów, drukarek i innych urządzeń peryferyjnych. Dział Handlowy oferuje też szeroki wybór akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. W ofercie również oprogramowanie systemowe, użytkowe oraz programy dla biznesu.

Firma prowadzi usługi outsourcingowe w zakresie obsługi informatycznej i fiskalnej (szczegóły umów serwisowych dla biznesu oraz usług dla klientów detalicznych). Usługi zewnętrzne firma oferuje zarówno klientom detalicznym jak i biznesowym. Dział Serwisu prowadzi diagnostykę, naprawę, rozbudowę komputerów, wdrożenia oprogramowania, sieci komputerowe.

ImageSprzedaż prowadzona jest w oparciu o salon komputerowy, w którego przestronnym wnętrzu Klienci nie tylko  mogą zapoznać się z ekspozycją, ale również otrzymać poradę w doborze sprzętu.

 

Klientom biznesowym, firma oferuje rozmowy o zapotrzebowaniu i oczekiwaniach Klienta  w sali konferencyjnej, w której prowadzone są również szkolenia i prezentacje sprzętu.

 

 

Oferta pionu fiskalnego

Pion Kas Fiskalnych prowadzi sprzedaż urządzeń fiskalnych wiodących na polskim rynku producentów, którzy, począwszy do 1993 roku, kiedy powstał obowiązek fiskalizacji, dopracowywali swoje urządzenia do polskich warunków i wymagań klientów. Pierwsze lata "fiskalizacji" polskich firm cechowało wdrażanie urządzeń producentów spoza kraju, np Sharp, NCR, Omron. Firma SOFT-ib posiada doświadczenia niemal z każdą marką, posiada autoryzowane uprawnienia do ich serwisowania.

Od początku działalności tj. od 1995r. firma współpracuje z zabrzańskim producentem kas fiskalnych ELZAB sa. Ich udział na lokalnym rynku wyraźnie dominuje z uwagi na wysoką jakość, trwałość oraz nowatorskie rozwiązania, które wiele lat temu wprowadził producent. Ponadto w ofercie firma posiada urządzenia fiskalne POSNET, DATEX, INNOVA, NOVITUS, EMAR.

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w postaci sieci kasowo-komputerowych, rozbudowanych stanowisk sprzedaży o peryferia typu: czytniki kodów kreskowych (ręczne, ladowe), wagi kalkulacyjne i etykietujące, drukarki etykiet, kolektory danych, sprawdzarki cen, szuflady kasowe, metkownice.